O Z N A M - Pasportizácia zberných nádob na komunálny odpad

Typ: ostatné
Obecný úrad Zamarovce oznamuje občanom, že dňa 12.4.2019 (piatok) od 06,00 hod. sa v obci uskutoční pasportizácia zberných nádob na komunálny odpad ...

Obecný úrad Zamarovce oznamuje občanom, že dňa 12.4.2019  (piatok) od 06,00 hod. sa  v obci uskutoční pasportizácia zberných nádob na komunálny odpad . Z uvedeného dôvodu Vás žiadame o ponechanie zberných nádob na voľne prístupnom pmieste pred rodinnými domami, kde budú nádoby označené samolepkou. Neoznačená nádoba od tohto dátumu nebude spoločnosťou Marius Pedersen vyprázdnená. Ďakujeme za pochopenie.

starosta obce Zamarovce

Vytvorené: 2. 4. 2019