Navigácia

Obsah

Poďakovanie starostu obce a poslancov OZ

Typ: ostatné
Poďakovanie starostu obce a poslancov OZ za účasť na pracovnej brigáde pri úprave okolia vodnej plochy "Žabák a obecného parku...

Važeni občania,

poslanci OZ a starosta obce Zamarovce veľmi pekne ďakujú všetkým, ktorí sa v slnečnú sobotu (23.3.2019) zúčastnili pracovnej brigády pri úprave okolia vodnej plochy „Žabak“ a obecného parku. Všetkym Vám patrí obrovská VĎAKA. Teší ma,  že sme sa stretli v takom hojnom počte a spoločne prispeli ku skrášleniu našej obce.  Starosta obce.

 

Vážení občania,

počas víkendovej pracovnej brigády boli nájdené  dve mikiny, jeden pár tenisiek a detské  pracovné rukavice. Tieto veci si môžete  počas pracovných dní vyzdvihnúť na OcÚ  Zamarovce. Taktiež boli stratené dioptrické okuliare. V pripade, že ste ich našli, prineste ich prosim na OcÚ, ktorý zabezpečí ich vrátenie majiteľovi. 

 

Mgr. Peter Minárik

starosta obce 

 


Vytvorené: 25. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 25. 3. 2019 14:53
Autor: