Navigácia

Obsah

Pozvánka na brigádu ....

Typ: ostatné
Pozvánka na brigádu - vyčistenie priestranstva okolo vodnej plochy tzv. Žabáka .......

 

  Vážení občania,

určite ste už zaregistrovali, že od 01.02.2019 bola začatá výstavba cyklotrasy medzinárodného významu (spojenie Trenčianskeho hradu a hradu Brumov - ČR), ktorá bude prechádzať celým naším katastrom v prevažnej miere medzi hrádzou a riekou Váh. Keďže cyklotrasa povedie aj okolo časti zv. Žabák, rozhodli sme sa upraviť tento priestor tak, aby sme dosiahli priame prepojenie našej obce s cyklotrasou. Poslanci OZ a starosta obce Zamarovce pozývajú občanov dňa 16.03.2019 (sobota) o 9.00 hod. na pracovnú brigádu, ktorej účelom bude vyčistenie priestranstva okolo vodnej plochy. Muži s motorovými pílami, ochrannými pomôckami a obojručnými pákovými nožnicami sú vítaní. Pre všetkých milovníkov prírody a čistého životného prostredia bude pripravené občerstvenie - guľáš a pitný režim. Počas brigády bude aj názorne predstavené smerovanie cyklotrasy cez Zamarovce. V prípade nepriaznivého počasia (výdatný dážď a pod.) sa brigáda uskutoční v náhradnom termíne, ktorý včas oznámime. Svoju účasť prosím potvrďte na emailovej adrese: peter.minarik@zamarovce.dcom.sk. Za Vašu ochotu prispieť k dobrej veci, Vám vopred ďakujem. 

Peter Minárik, starosta obce Zamarovce.

 


Vytvorené: 28. 2. 2019
Posledná aktualizácia: 28. 2. 2019 13:31
Autor: