KOMPOSTÉRY - ZISŤOVANIE ZÁUJMU OBČANOV - NÁVRATKA

KompostérObec Zamarovce zisťuje záujem občanov o záhradné kompostéry.

OcÚ Zamarovce v snahe predchádzať vzniku odpadov sa zaoberá možnosťou získať z Envirofondu finančné prostriedky na nákup záhradných kompostérov pre všetky domácnosti v obci zdarma (bez rozdielu, či toho času využíva domácnosť svoj kompostér, alebo BIO odpad a BRKO ukladá do hnedej nádoby). Z uvedeného dôvodu sme pre Vás pripravili návratku, ktorú si môžete stiahnuť TU, aby sme získali prehľad o počte žiadostí o kompostéry. Vyplnenú návratku môžete priniesť osobne na OcÚ, alebo ju vhodiť do schránky (vedľa vstupných dverí OcÚ), prípadne ju môžete vyplnenú zaslať emailom na adresu: starosta@obeczamarovce.sk v termíne do 17.01.2022 (pondelok). V prípade Vášho záujmu o kompostér môžete vyplniť krátky formulár, link: https://forms.gle/skqX54gXu15wYZWw7. V takom prípade už nemusíte vyplňovať návratku. Ak nemáte možnosť využiť ani jednu z uvedených alternatív, zavolajte na OcÚ (telefón: 032/6523582) a pomôžeme Vám vyplniť návratku telefonicky, resp. Vám ju doručíme osobne. Prosíme občanov o vyplnenie návratky aj v prípade, že o kompostér nemáte záujem. Ďakujeme.

Kompostéry - návratka

Prílohy