NAJKRAJŠÍ VONKAJŠÍ VIANOČNÝ STROMČEK - VYHODNOTENIE

vianočný stromček súťažSrdečne Vás pozývame do súťaže o najkrajší vonkajší vianočný stromček. Dňa 04.01.2022 sme vyhodnotili súťaž a odovzdali cenu víťaznej rodine. Gratulujeme.

Obec Zamarovce Vás srdečne pozýva do súťaže o najkrajší exteriérový (vonkajší) vianočný stromček. Fotografie môžete posielať do 21.12.2021 na adresu sutazzamarovce@pobox.sk. Majiteľ najkrajšieho vianočného stromčeka bude odmenený vecnou cenou. O víťazovi rozhodnete Vy vo FB hlasovaní po ukončení súťaže na nový rok.

Aktualizácia: 28.12.2021

Milí priatelia, pred Vianocami obec Zamarovce vyhlásila súťaž o najkrajší exteriérový vianočný stromček v obci. Nech sa páči, tu je osem súťažných fotografií. Vyberte si, ktorý stromček sa Vám najviac páči a na FB stránke obce Zamarovce https://www.facebook.com/obeczamarovce/ dajte k nemu lajk. Majiteľ  fotografie vianočného stromčeka, ktorá bude mať najviac lajkov bude odmenený vecnou cenou. Hlasovanie trvá do 02.01.2022.

Strom 1Strom 2Strom 3Strom 4

Strom 5Strom 6Strom 7Strom 8

Aktualizácia: 04.01.2022

Vyhodnotenie súťaže o „Najkrajší vonkajší vianočný stromček“ v obci. Súťaže sa zúčastnilo 8 súťažiacich. O víťazovi ste rozhodli Vy vo FB hlasovaní. Víťazom s počtom hlasov 231 sa stala rodina Klusková, druhé miesto patrí rodine Drienkovej a tretie miesto obsadila rodina Ilavská. Víťaznej rodine srdečne blahoželáme, ďakujeme všetkým zúčastneným a hlasujúcim.

1. miesto

1. miesto