Navigácia

Obsah

O Z N A M - Pojazdná predajňa mäsa a mäsových výrobkov

Typ: ostatné
Dňa 23.8.2019 (piatok) o 15,15 hod. príde do našej obce pojazdná predajňa mäsa a mäsových výrobkov ....

 

Vážení občania,

dňa 23.8.2019 (piatok) o 15,15 hod. príde do našej obce pojazdná predajňa mäsa a mäsových výrobkov  firmy Domáca mäsovýroba, s.r.o. Myjava. Mäso je vyrobené a spracované na Slovensku a pochádza z regionálnych chovov myjavskej oblasti. V ponuke je bravčové a hovädzie mäso. Mäsové výrobky sú vyrábané podľa tradičných receptúr bez pridania múky a sóje a ochutené prírodnými koreninami. Z výrobkov sú to domáce klobásy, párky, špekačky, jaternice, jaternicová kaša, masť, oškvarky, oravská a klasická slanina, tradičné údeniny, tlačenka, plnená panenka, klobásy na gril a ďalšie výrobky. Treba prísť , vidieť a vyskúšať,.

Predajňa bude chodiť pravidelne 1 krát do týždňa a to v   PIATOK  v čase od 15,15 do 15,45 hod., pristavená bude na verejnom priestranstve pred Kultúrnym domom Zamarovce. 

 

 


Vytvorené: 20. 8. 2019
Posledná aktualizácia: 20. 8. 2019 15:04
Autor: