OBECNÝ CINTORÍN - OZNAM

Sviatok všetkých svätýchSviatok všetkých svätých - umiestnenie VOK na obecný cintorín.

Obecný úrad Zamarovce oznamuje občanom, že z dôvodu prichádzajúceho sviatku „Všetkých svätých“ bol pri cintoríne umiestnený veľkoobjemový kontajner, ktorý bude slúžiť na uloženie odpadu pochádzajúceho z cintorína a hrobových miest. Žiadame občanov, aby do neho nevhadzovali odpad z domácností. Pri vstupe na cintorín bude od štvrtku dňa 21.10.2021 umiestnená aj zberná nádoba na sklo. Ďakujeme za pochopenie a za triedenie odpadu. Súčasne Vám oznamujeme, že na obecnom cintoríne bola pokosená tráva medzi hrobovými miestami. V prípade, že kosením dochádza k znečisteniu náhrobného pomníka trávou, môžete uskutočniť jeho očistenie.

Vytvorené: 20. 10. 2021
Posledná aktualizácia: 20. 10. 2021 15:29