Navigácia

Obsah

ROZMIESTNENIE KONTAJNEROV NA TRIEDENÝ ODPAD - OZNAM

Typ: ostatné | náš tip
Nové kontajnery na TODo obce pribudli ďalšie kontajnery na triedený odpad.

OcÚ Zamarovce oznamuje svojim občanom, že do našej obce pribudli ďalšie kontajnery na triedený odpad – papier, sklo a tetrapaky (nápojové kartóny, napr. mlieko, džús a pod.). Tieto budú umiestnené v obci na existujúcich stojiskách, link: zverejnovanie/odpady/rozmiestnenie-kontajnerov-na-triedeny-odpad-784.html?kshowback= Súčasne Vás žiadame o udržiavanie poriadku v okolí zberných nádob, o zmenšovanie objemu separovaného odpadu – vysypaním vriec, mačkaním, stúpaním a trhaním kartónov do nádob tak, aby sme čo najefektívnejšie využili ich objem. Ak sú kontajnery vo Vašej blízkosti plné, použite prosím prázdnejší kontajner na inom stojisku, alebo prineste vytriedený odpad v uzatvorenom vreci na stojisko k OcÚ, kde sa o triedený odpad jednoduchšie postaráme. Sme Vám veľmi povďační za triedenie odpadu, chránime tak prírodu a neznečisťujeme si svoje okolie. Ďakujeme za pochopenie.


Vytvorené: 21. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 9. 2021 09:06
Autor: admin