Navigácia

Obsah

TESTOVANIE NA COVID 19 - O Z N A M

Typ: ostatné | náš tip
TestovanieTestovanie Covid 19 v obci Zamarovce.

Vážení občania, OcÚ Zamarovce Vám oznamuje, že testovanie na Covid-19 sa v našej obci uskutoční v sobotu dňa 17.04.2021 od 08.00 hod. do 11.00 hod. na obvyklom mieste. V prípade zaplnenia rezervačného systému (RS) sa bude čas testovania predlžovať po pol hodine. Testovanie je určené iba osobám, ktoré sa rezervujú prostredníctvom (RS), link: https://services.bookio.com/obec-zamarovce/widget?lang=sk Pri registrácii uveďte prosím do poznámky údaje v nasledovnom formáte: dátum narodenia čiarka ulica trvalého bydliska s číslom domu čiarka obec. VZOR: 31.12.1988, Zamarovská 1458/12,Zamarovce. Členovia odberného tímu iba skontrolujú Vaše údaje na vstupe a výrazne tak skrátite svoj pobyt na odbernom mieste. RS Vám na emailovú adresu zašle potvrdzujúcu správu o správnosti rezervácie. Bez potvrdzujúcej správy bola Vaša registrácia nekorektná a je potrebné ju zopakovať. Výsledok testu Vám bude zaslaný po testovaní do 6 hod. na Vami uvedenú emailovú adresu. Nezaregistrovanú osobu nie je možné pretestovať.


Vytvorené: 13. 4. 2021
Posledná aktualizácia: 13. 4. 2021 08:56
Autor: admin