Navigácia

Obsah

WIFI PRE TEBA - VEREJNÝ INTERNET PRE OBYVATEĽOV A NÁVŠTEVNÍKOV NAŠEJ OBCE - OZNAM

Typ: ostatné | náš tip
wifi pre tebaWifi pre Teba už aj v našej obci.

Obec Zamarovce sprístupnila na vybraných verejných priestranstvách v obci verejné internetové pripojenie, ktoré má slúžiť občanom obce ako i návštevníkom. V rámci projektu Wifi pre Teba bolo v obci vybudovaných 8 prístupových bodov (7 externých a 1 interný bod), prostredníctvom ktorých sa môžu občania pripájať na verejnú internetovú sieť v okolí detského ihriska pri Kačabare, na zastávkach BUS – pri OcÚ a materskej škole, v okolí OcÚ, v kultúrnom dome ako aj v obecnom parku na Frimlovci. Verejná wifi sieť nie je zaheslovaná, postačí vyhľadať na Vašom zariadení wifi s názvom „Wifi pre Teba“ (viď foto č. 1) a pripojiť sa k tejto sieti (viď foto č. 2). Projekt je financovaný zo štátneho rozpočtu SR, z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a z vlastných prostriedkov obce Zamarovce v celkovej výške 11.496,-€.

Foto č. 1

Foto č. 2

 


Prílohy

Vytvorené: 26. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 26. 11. 2021 18:46
Autor: admin