Navigácia

Obsah

ZBER KUCHYNSKÉHO ODPADU - OZNAM - AKTUALIZOVANÉ

Typ: ostatné | náš tip
Košík na kuchynský odpadZber kuchynského odpadu do BIO nádob - AKTUALIZOVANÉ.

OcÚ Zamarovce oznamuje užívateľom hnedých BIO nádob, že z dôvodu zmeny legislatívy o odpadoch bude možné využívať v našej obci túto nádobu aj na zber kuchynského odpadu. V dňoch 05.01.,06.01. a 07.01.2021 Vám budú zadarmo distribuované do domácností pracovníkmi OcÚ 7l kompostovacie košíky s kompostovacími vreckami. Môžete do nich ukladať odrezky z rastlín, zvyšky z prípravy a konzumácie varených jedál, zeleninu, ovocie, kávové a čajové zvyšky, vaječné škrupiny, použité papierové vreckovky, potraviny po záručnej dobe bez obalov, starý chlieb a iné BIO odpady z kuchyne. Prvý vývoz hnedej nádoby sa uskutoční už 15.01.2021. 


Vytvorené: 22. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 5. 1. 2021 16:56
Autor: admin