MINIPOTRAVINY v obci

Zlatý Klas otvára v obci minipotraviny.

Obec Zamarovce v spolupráci so spoločnosťou Zlatý Klas s.r.o. Vám oznamuje, že od pondelka 23.03.2020 sa zriaďuje na adrese Zamarovská č. 103 objekt potravín Coop Jednota minipotraviny, za nasledovných podmienok: V zriadených potravinách  sa budú predávať základné potraviny: nemšovský chlieb, knedľa, mlieko, maslo, syry, smotana, tabak a služby Tipos (na objednávku noviny, drogéria, toaletný papier, mydlo). Alkoholické a nealkoholické nápoje sa nebudú nalievať. Výdaj tovaru bude z terasy uvedeného objektu. Do objektu potravín platí až do odvolania zákaz vstupu všetkým osobám, okrem zamestnancov a zásobovania. Prosím nepodceňujte situáciu a dodržiavajte, že zákazníci sú povinní mať pri nákupe na sebe ochranné rúško alebo inú ochranu dýchacích ciest a dodržiavať odstup minimálne 2m od ďalšej osoby. Otváracie hodiny budú nasledovné: PONDELOK, STREDA, PIATOK od 08.00 hod. do 11.00 hod. a od 15.00 hod. do 17.00 hod.

Vytvorené: 19. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 19. 3. 2020 10:58