Navigácia

Obsah

SENIORI - dôležitý oznam

Typ: ostatné | náš tip
Seniori - dôležitý oznam.

Vážení seniori, OcÚ Zamarovce z dôvodu preventívnych opatrení pred šírením koronavírusu COVID-19, ponúka občanom nad 65 rokov a osobám, ktoré sa zo zdravotných dôvodov nemôžu o seba postarať, možnosť telefonicky na čísle 032/6523582 objednať si nákup základných potravín, prípadne liekov, ktoré Vám privezieme domov. V prípade, že ste si ešte na OcÚ Zamarovce nevyzdvihli ochranné rúško na tvár, toto Vám bude bezodplatne dodané. Súčasne žiadam všetkých občanov našej obce, susedov, priateľov, známych, aby informovali OcÚ Zamarovce o senioroch, ktorí sa nemôžu z akýchkoľvek dôvodov o seba postarať, aby túto informáciu podali OcÚ emailom alebo telefonicky na čísle 0907/123492. Ďakujeme za prejavenie empatie a ľudskosti v tejto mimoriadnej situácii. Zároveň Vás chceme upozorniť, že na základe rozhodnutia ústredného krízového štábu  od dnes, t.j. 25.03.2020 až do odvolania je zakázané na verejnosti pohybovať sa bez ochranného rúška (musia byť prekryté nos aj ústa). Zároveň je odporúčené seniorom nad 65 rokov obmedziť pohyb na verejnosti.


Vytvorené: 25. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 25. 3. 2020 09:41
Autor: admin