Obec Zamarovce
ObecZamarovce

SLUŽBA OBECNÉHO HLÁSNIKA - OZNAM

Obecný hlásnik

Možnosť vyplniť formulár a požiadať o bezplatnú službu obecný hlásnik.

Obecný úrad Zamarovce už tri roky prevádzkuje bezplatnú službu „obecný hlásnik“. Služba je založená na okamžitom zasielaní informácií do Vášho mobilného telefónu (prostredníctvom SMS správ) alebo na Vašu e-mailovú adresu. Je na Vás, akým spôsobom chcete byť informovaní o kultúrnych, športových a spoločenských akciách v obci. „Obecný hlásnik“ slúži aj na prenos všetkých dôležitých informácií obce smerom k Vám (ochrana života, zdravia a majetku). Súčasne je zachovaná funkčnosť obecného rozhlasu, webovej stránky obce: www.obeczamarovce.sk a oficiálneho FB profilu obce Zamarovce: www.facebook.com/obeczamarovce. Ku dňu 01.01.2022 je obecný hlásnik zasielaný na 263 tlf. čísel a 241 emailových adries, pričom sa neustále rozrastáme. Váš záujem o túto bezplatnú službu nás teší a súčasne motivuje k jej zlepšovaniu.

V prípade, že sa rozhodnete využiť túto bezplatnú službu, je potrebné čitateľne, najlepšie paličkovým písmom, vyplniť priložený formulár, do ktorého uvediete svoje údaje: titul, meno, priezvisko, adresu, mobilné telefónne číslo alebo e-mailovú adresu, prípadne oboje. V prípade, že uvediete súčasne e-mail aj mobilné číslo, informácie budete dostávať duplicitne. Do formulára môžete uviesť viacerých členov domácnosti, ktorí majú záujem o využívanie tejto služby (v prípade, že Vám nepostačuje predtlač, môžete si stiahnuť nový formulár z webovej stránky obce. Službu „obecného hlásnika“ môžete podľa svojho uváženia kedykoľvek písomne zrušiť.

Vyplnený a podpísaný formulár môžete v čase úradných hodín odovzdať osobne na OcÚ Zamarovce, resp. kedykoľvek vhodiť do schránky OcÚ, ktorá je situovaná pri vchode do budovy OcÚ Zamarovce.

Formulár obecný hlásnik - DOCX

sobota 13. 8. zamračené 27/16 °C
nedeľa 14. 8. polojasno 29/15 °C
pondelok 15. 8. polojasno 31/17 °C