Zberná nádoba na drobný elektroodpad - ASEKOL

Zberná nádoba na drobný elektroodpad

Umiestnenie zbernej nádoby na drobný elektoodpadVážení občania, OcÚ Zamarovce Vám oznamuje, že dňa 31.05.2019 pribudla do obce zberná nádoba na drobný elektroodpad. Je umiestnená na stojisku pri OcÚ. Môžete do nej vhadzovať malé elektrospotrebiče: fény, mixéry, video a DVD prehrávače, rádiopríjmače, reproduktory, diaľkové ovládače, fotoaparáty, objektívy, blesky, slúchadlá, malé elektronické hudobné nástroje, faxy, telefónne prístroje, myšky, klávesnice, mobilné telefóny, batérie a akumulátory. Do zbernej nádoby nepatria monitory, TV príjmače, žiarivky, výbojky a väčšie elektrozariadenia, ktoré sa do zbernej nádoby nezmestia. Väčší elektroodpad (chladničky, práčky, mrazničky a pod.) obec od Vás prevezme v rámci zberu, ktorý sa uskutoční v septembri, o čom budete včas informovaní.

Vytvorené: 31. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 31. 5. 2019 10:48