Navigácia

Obsah

VAKCINÁCIA IMOBILNÝCH OSÔB V OBCI - OZNAM

Typ: ostatné | náš tip
Vakcinácia proti ochoreniu Covid-19Vakcinácia imobilných osôb proti ochoreniu Covid-19.

Vážení občania, OcÚ Zamarovce Vám oznamuje, že Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) sa usiluje o vytvorenie podmienok na to, aby sa mohli dať zaočkovať proti ochoreniu Covid 19 aj občania, ktorí o očkovanie majú záujem, ale sú imobilní, ležiaci, resp. nemôžu sa dostaviť na očkovanie do vakcinačného centra. Pokiaľ sa nachádzate v takejto situácii, kontaktujte v čase úradných hodín telefonicky OcÚ Zamarovce na tlf. č. 032/6523582. Pracovníci OcÚ si poznačia Vaše údaje a poskytnú ich TSK, ktorý zabezpečí vakcináciu v našej obci, alebo priamo u Vás doma. Očkovanie sa uskutoční vakcínou Comirnaty od výrobcu Pfizer-BioNTech. OcÚ môžete kontaktovať do 12.00 hod. dňa 04.06.2021 (piatok).


Vytvorené: 2. 6. 2021
Posledná aktualizácia: 2. 6. 2021 14:28
Autor: admin